• head_banner

GPUF بورڊ

  • Huawei GPON OLT GPUF C++ service board

    Huawei GPON OLT GPUF C++ سروس بورڊ

    Huawei MA5800-X2, MA5800-X7, MA5800-X15, MA5800-X17 16-port GPON OLT انٽرفيس بورڊ

    GPUF Huawei MA5800 Series OLT جو بهترين وڪرو ٿيندڙ GPON سروس بورڊ آهي

    Huawei 16-GPON پورٽ انٽرفيس ڪارڊ B+/C+/C++ SFP ماڊل سان

    سپورٽ اسپلٽ راشن 1:128

    منتقلي جي رفتار: 2.488Gbit/s، رفتار وصول ڪريو: 1.244Gbit/s

    انٽرفيس جو قسم: SC/PC

    وڌ ۾ وڌ منتقلي فاصلو: 20KM