• head_banner

Huawei GPON ماڊل

  • Huawei GPON OLT C++ optical transceiver on GPON board GPBD GPFD GPHF GPSF GPLF

    Huawei GPON OLT C++ آپٽيڪل ٽرانسيور GPON بورڊ تي GPBD GPFD GPHF GPSF GPLF

    تفصيل Huawei MA5800-X2, MA5800-X7, MA5800-X15, MA5800-X17 16-پورٽ GPON OLT انٽرفيس بورڊ GPLF آهي بهترين وڪرو ڪندڙ GPON سروس بورڊ جو Huawei MA5800 Series OLT Huawei 16-GPON/Car+dC+BC+DC+/CAR+DC+ Portfa SFP ماڊل سپورٽ اسپلٽ ريشن 1:128 ٽرانسمٽ اسپيڊ: 2.488Gbit/s، رفتار وصول ڪريو: 1.244Gbit/s انٽرفيس جو قسم: SC/PC وڌ ۾ وڌ ٽرانسمٽ فاصلو: 20KM ٽرانسمٽ ويولٿ: 1490nm، معياري حاصل ڪريو: ITU-1-TU-30 .984.1، ITU-T G.984.2، ITU-T G.984.3، ITU-T G.984...