• head_banner

DWDM ۽ OTN

  • 100G Transponder/Converter

    100G ٽرانسپونڊر / ڪنورٽر

    100G OTN ٽرانسميٽر هڪ QSFP28 ڪلائنٽ انٽرفيس ۽ هڪ CFP لائن-سائيڊ انٽرفيس کي سپورٽ ڪري ٿو سنگل چينل 100Gbps وڏي اناج جي ڊيٽا جي منتقلي کي سپورٽ ڪرڻ لاءِ.صنعت جي سڀ کان وڌيڪ ترقي يافته ٽيڪنالاجي ۽ FEC اڳتي وڌڻ جي غلطي کي درست ڪرڻ واري ڪوڊنگ ٽيڪنالاجي کي اعلي ظرفيت، ڊگھي فاصلي جي اعلي ڪارڪردگي ٽرانسميشن کي چالو ڪيو.

  • 200G Muxponder 2x100G converge to 200G

    200G Muxponder 2x100G 200G ڏانھن ڪنورج

    100G OTN ٽرانسميٽر هڪ QSFP28 ڪلائنٽ انٽرفيس ۽ هڪ CFP لائن-سائيڊ انٽرفيس کي سپورٽ ڪري ٿو سنگل چينل 100Gbps وڏي اناج جي ڊيٽا جي منتقلي کي سپورٽ ڪرڻ لاءِ.صنعت جي سڀ کان وڌيڪ ترقي يافته ٽيڪنالاجي ۽ FEC اڳتي وڌڻ جي غلطي کي درست ڪرڻ واري ڪوڊنگ ٽيڪنالاجي کي اعلي ظرفيت، ڊگھي فاصلي جي اعلي ڪارڪردگي ٽرانسميشن کي چالو ڪيو.

  • SFP+ Multi-Rate Quad Transponder 10Gbps Repeater/Converter/Transponder

    SFP+ ملٽي ريٽ Quad Transponder 10Gbps ريپيٽر/ڪنورٽر/ٽرانسپونڈر

    SFP+ ملٽي ريٽ Quad Transponder وٽ 8 SFP+ سلاٽ آهن، ڊوائيس مختلف پروٽوڪولن جي لچڪدار ٽرانسميشن مهيا ڪري ٿي، جهڙوڪ 1G/10G Ethernet، SDH STM16/STM64، OTU1/OTU1e/OTU2/OTU2e، فائبر چينل 1/2/48 /10، CPRI، وغيره. SFP + ٽرانسپونڊر 1Gbps کان 10Gbps تائين نظرياتي ڊيٽا جي شرحن سان ملٽي ريٽ ڪارڪردگي کي سپورٽ ڪري ٿو.آپٽيڪل انفراسٽرڪچر حلن جي وسيع رينج ۾ ميڊيا جي تبديلي، سگنل ورجائڻ، ليمبڊا ڪنورشن شامل آهن.

  • 40G & 100G Muxponder

    40G ۽ 100G ميڪسپونڊر

    40G ۽ 100G مڪسپونر 4x10G↔40G يا 4x25G↔100G اليڪٽرڪ پرت ملٽي پلڪسنگ/ڊيملٽيپلڪسنگ کي سپورٽ ڪري ٿو، ۽ ملٽي پلڪسڊ/ڊيملٽيپلڪسڊ آپٽيڪل سگنلز کي بدلائي ٿو DWDM معياري ويڪرائيندڙ آپٽيڪل سگنلن ۾.ith DWDM MUX/DEMUX، ملٽي چينل 100G يا 40G خدمتون DWDM سسٽم ۾ منتقل ٿيل آهن.40G ۽ 100G Muxponder 100G ميٽروپوليٽن ايريا نيٽ ورڪ DWDM ٽرانسميشن لاءِ گھٽ قيمت حل آھي.

  • 40G & 100G OEO Converter

    40G ۽ 100G OEO ڪنورٽر

    40G ۽ 100G ٽرانسپونڊر ٻن 40G يا 100G سروس جي رسائي کي سپورٽ ڪري ٿو.آپٽيڪل انفراسٽرڪچر حلن جي وسيع رينج ۾ ميڊيا جي تبديلي، سگنل ورجائڻ، ليمبڊا ڪنورشن شامل آهن.

  • SFP28 Multi-Rate Quad Transponder 125M~32G Repeater/Converter/Transponder

    SFP28 ملٽي ريٽ Quad Transponder 125M ~ 32G ريپيٽر/ڪنورٽر/ٽرانسپونڈر

     

    SFP28 ملٽي ريٽ Quad Transponder وٽ 8 SFP28 سلاٽ آهن، ڊوائيس مختلف پروٽوڪول جي لچڪدار ٽرانسميشن مهيا ڪري ٿي، جهڙوڪ 100M/1G/10G/25G Ethernet، SDH STM1/STM4/STM16/STM64، فائبر چينل 1/2/4 /10/16/32Gbps، CPRI، وغيره.
    SFP28 ٽرانسپونڈر 1Gbps کان 32Gbps تائين آپٽيڪل ڊيٽا جي شرحن سان ملٽي ريٽ ڪارڪردگي کي سپورٽ ڪري ٿو؛ آپٽيڪل انفراسٽرڪچر حل جي وسيع رينج ۾ ميڊيا ڪنورشن، سگنل ريپٽنگ، ليمبڊا ڪنورشن شامل آهن.

     

  • Redundant Multi-Rate Dual Transponder 10 Gbps Repeater/Converter/Transponder

    ريڊنڊنٽ ملٽي ريٽ ڊول ٽرانسپونڊر 10 Gbps ريپيٽر/ ڪنورٽر/ ٽرانسپونڈر

     

    هي ٽرانسپونڊر هڪ 10G فائبر کان فائبر 3R ڪنورٽر ريپٽر ۽ ٽرانسپونڊر آهي.هي ٽرانسپونڈر سپورٽ ڪري ٿو SFP+ کان SFP+ يا XFP کان XFP فائبر ڪنيڪشن.1+1 خودڪار آپٽيڪل لائن تحفظ سوئچنگ لائن بندرگاهن لاءِ سپورٽ ڪئي وئي آهي.ٽرانسپونڈر پروٽوڪول شفاف آهي، انهن مختلف آپٽيڪل ماڊل جي قسمن جي وچ ۾ 3R (ري-ايمپليفڪيشن، ري-شيپنگ ۽ ري-ڪلاڪنگ) مهيا ڪري ٿو.

  • Blue/Red EDFA Optical Amplifier

    نيرو/لال EDFA آپٽيڪل ايمپليفائر

    سنگل فائبر بائيڊائريڪشنل EDFA ايمپليفائر ماڊلز ۾ ھڪڙو ڳاڙھو ۽ ھڪڙو نيرو پورٽ شامل آھي جيڪو ھڪڙي فائبر DWDM حل لاءِ ٺاھيو ويو آھي.هنن ماڊلز جي ڊيزائن کي واحد فائبر DWDM ٽرانسميشن سسٽم لاءِ استعمال ڪيو ويندو آهي.

  • Middle stage access EDFA Optical Amplifier-PA Card

    وچين اسٽيج تائين رسائي EDFA آپٽيڪل ايمپليفائر-PA ڪارڊ

    ڊگھي فاصلي واري نظام جي ايپليڪيشن سان گڏ وڌيڪ ۽ وڌيڪ وسيع ٿيندي پئي وڃي، اسان جي ڪمپني جي خود ترقي يافته وچولي اسٽيج رسائي (MSA) EDFA، وچولي اسٽيج رسائي (MSA) EDFA مؤثر طريقي سان حل ڪري سگھي ٿي داخل ٿيڻ واري نقصان کي DCM ۽ OADM جي ڪري، ڊي سي ايم کي آفسيٽ ۽ OADM بينڊ.نتيجي ۾ داخل ٿيڻ جو نقصان سسٽم OSNR جي اضافي تباهي کي گھٽائي ٿو.

  • EDFA Optical Amplifier – Booster Amplifier

    EDFA آپٽيڪل ايمپليفائر - بوسٹر ايمپليفائر

    EDFAOpticalAmplifiermodule ملٽي فنڪشن، گھٽ شور، Erbium-Doped Fiber Amplifier (EDFA) حل فراهم ڪري ٿو، ايمپليفائر ماڊل مسلسل حاصل (خودڪار حاصل ڪنٽرول AGC)، مسلسل ٻاھرين پاور (خودڪار پاور ڪنٽرول، APC) تي هلائي سگھجي ٿو.انٽيگريٽيڊ VOA خودڪار طريقي سان ترتيب ڏئي سگھجي ٿو آسان حاصل اسپيڪٽرم حاصل ڪرڻ لاءِ.اهو C-Band سگنل کي وڌائي سگھي ٿو يا w/o مڊل اسٽيج رسائي (MSA) سان، جيڪو نيٽ ورڪ ايپليڪيشن لاءِ وڏي لچڪ آڻيندو آهي.

  • DCM Dispersion Compensation Device

    ڊي سي ايم ڊسڪشن معاوضي جي ڊوائيس

    Huanet آپٽيڪل معاوضي جي ڪم سان سلپ ڊسڪشن معاوضي سان معياري سنگل موڊ فائبر جي ڊي سي ايم (G.652) سي-بينڊ ۾ ڊسڪشن ۽ ڊسپيسريشن سلوپ معاوضي جي وسيع بينڊ، سسٽم کي بقايا تڪرار کي بهتر ڪرڻ جي اجازت ڏئي ٿي.1545nm wavelength جي dispersion معاوضي جي قيمت ۾ dispersion -2070ps / nm تائين پهچي سگهي ٿو.

  • Dispersion Compensation Module (DCM)

    Dispersion Compensation Module (DCM)

    Dispersion Compensation Modules HUA6000 آپٽيڪل ٽرانسپورٽ سسٽم جا بلاڪ ٺاهي رهيا آهن ۽ آپٽيڪل ڪميونيڪيشن نوڊس تي ڪم ڪن ٿا نبض جي پکيڙ واري رجحان کي درست ڪرڻ لاءِ جنهن کي Chromatic Dispersion طور سڃاتو وڃي ٿو جيڪو آپٽيڪل فائبر ۾ ڊيٽا جي وڌ کان وڌ ٽرانسميشن فاصلي کي گھٽائي ٿو.

12اڳيون >>> صفحو 1/2