1GE xPON ONT ONU روٽر/برج سان انٽيل سرٽيفڪيشن سان

عنايت نمبر: 04266-19-12230

HZW-HG911(HGU) هڪ مني xPON ONT ٽرمينل ڊيوائس آهي، جيڪو خالص براڊ بينڊ پهچ تي لاڳو ٿئي ٿو. اهو ميني قسم جي ڪمپيڪٽ ڍانچي جي ڊيزائن کي اعليٰ انٽيگريشن سان اختيار ڪري ٿو ۽ 1 GE (RJ45) انٽرفيس مهيا ڪري سگهي ٿو.پرت 2 Ethernet سوئچ جي ٽيڪنالاجي کي سپورٽ ڪري ٿو ۽ ان جي سار سنڀال ۽ انتظام ڪرڻ آسان آهي. اهو FTTH/FTTP رسائي ايپليڪيشن تي لاڳو ٿي سگهي ٿو رهائشي ۽ ڪاروباري استعمال ڪندڙن لاءِ. ۽ اهو مڪمل طور تي ٽيڪنيڪل ضابطن جي تعميل آهي جهڙوڪ ITU-T G.984.x ۽ xPON جي ٽيڪنيڪل گهرج
سامان.

انٽرفيس پيرا ميٽر

 

ڪلاس B+
وصول ڪندڙ حساسيت: -28dBm
موج جي ڊيگهه: Tx 1310 nm، Rx 1490 nm
ڊائون اسٽريم ڊيٽا جي شرح: 2.488Gbps
اپ اسٽريم ڊيٽا جي شرح: 1.244GpbsT
GPON: FSAN G.984.2 معياري SC/PC سنگل موڊ فائبر
28dB لنڪ نقصان ۽ 20KM فاصلو 1:128 سان

1*10/100/1000M خودڪار ڳالهين
مڪمل ڊپليڪس / اڌ ڊپلڪس
RJ45 Connect
خودڪار MDI/MDI-X
ٽرانسميشن جو فاصلو 100 ميٽر

ڊوائيس پيٽرولر

 

طول و عرض (L x W x H) 120mm x 100mm x 30mm سسٽم پاور سپلائي 12 V DC، 0.5 A
وزن اٽڪل 240 گ جامد بجلي واپرائڻ 2.5 W
آپريٽنگ گرمي پد 0°C کان +50°C وڌ ۾ وڌ بجلي واپرائڻ 3 W
آپريٽنگ نمي 10% RH کان 90% RH (غير ڪنڊينسنگ) بندرگاهن 1 جي
پاور اڊاپٽر ان پٽ 100-240 V AC، 50/60 Hz اشارا پاور/PON/LOS/LAN

پيداوار فنڪشن

 

ITU-T G.984Standard جي مطابق، GPON اپ اسٽريم کي اپنائڻ
سپورٽ ONU خودڪار دريافت / لنڪ ڳولڻ / سافٽ ويئر جي ريموٽ اپ گريڊ
سپورٽ SNand LOID + پاسورڊ گھڻن رجسٽريشن جا طريقا
سپورٽ پورٽ VLAN ترتيب
مدد ميڪ ايڊريس سکيا
سپورٽ پورٽ تي ٻڌل شرح جي حد ۽ بينڊوڊٿ ڪنٽرول

سپورٽ براڊڪاسٽنگ طوفان مزاحمت فنڪشن
سپورٽ igmp شفاف / اسنوپنگ / پراکسي موڊ
ريموٽ مينيجمينٽ جي ترتيب جي حمايت ڪريو
سپورٽ متحرڪ بينڊوڊٿ مختص (DBA)
سپورٽ ٽي پرت روٽنگ فنڪشن
EMS نيٽ ورڪ انتظام SNMP جي بنياد تي، سار سنڀال لاء آسان
سپورٽ پاور آف الارم فنڪشن، لنڪ مسئلو ڳولڻ لاء آسان
سپورٽ پورٽ وهڪري-ڪنٽرول