• head_banner

10G SFP + DWDM

  • 10G SFP+ DWDM

    10G SFP + DWDM

    HUASDxx1XL-C(I)D40 Enhanced Small Form Factor Pluggable SFP+ transceivers 10-Gigabit Ethernet لنڪس ۾ استعمال لاءِ ٺهيل آهن 40km تائين SingleMode فائبر تي.اهي SFF-8431، SFF-8432 ۽ ITU-T G.698.1 سان مطابقت رکن ٿا.ٽرانسيور ڊيزائن کي اعليٰ ڪارڪردگي ۽ قيمتي اثرائتي لاءِ بهتر ڪيو ويو آهي گراهڪن کي فراهم ڪرڻ لاءِ ٽيليڪميونيڪيشن لاءِ بهترين حل.

    هي ٽرانسيور ٻن حصن تي مشتمل آهي: ٽرانسميٽر سيڪشن هڪ ٿڌو EML ليزر شامل ڪري ٿو.۽ وصول ڪندڙ سيڪشن تي مشتمل آهي PIN فوٽوڊيوڊ هڪ TIA سان ضم ٿيل.سڀئي ماڊل ڪلاس I ليزر جي حفاظت جي گهرجن کي پورو ڪن ٿا.ڊجيٽل تشخيصي ڪم 2-وائر سيريل انٽرفيس ذريعي دستياب آهن، جيئن SFF-8472 ۾ بيان ڪيو ويو آهي، جيڪو ڊوائيس جي آپريٽنگ پيٽرولن تائين حقيقي وقت جي رسائي جي اجازت ڏئي ٿو جهڙوڪ ٽرانسيور جي درجه حرارت، ليزر تعصب موجوده، منتقل ٿيل آپٽيڪل پاور، وصول ٿيل آپٽيڪل پاور ۽ ٽرانسيور سپلائي وولٹیج .